Hakkımızda

          İnsanların her daim içerisinde bulunduğu ve gün geçtikçe büyüyen perakende sektörüne hizmet veren Nuh Yaşar butik mağazalarından hipermarketlere ayakkabıdan spor giyime elektronik eşyadan eczaneye parfümeriden kozmetiğe kadar bir çok alanda insanlara rahat bir alış veriş için 28 yıldır mağaza ekipmanları üretmektedir. Daha önceleri soğuk demircilikle başlayan ve bugün isminden sıkça söz ettiren Nuh Yaşar Geçmişten gelen tecrübelerini ve edindiği bilgi birikimini kullanarak, yenilikçi ve vizyon sahibi profesyonel ekibi ile raf sektöründe çağır açacak projelere imza atmıştır.Tasarım sürecinde daima müşteri adına hareket eden bünyemizde bulunan uzman mimarlar gerek firmanızın kendi konseptini gerek sunulan ürünün özelliğine ve çeşidine göre firmanıza özgü konseptler oluşturmak için AR-GE faaliyetlerine önem vermektedir. Profesyonel ekibi; kalite ve estetik standartlarını yükseltmeyi, ana ilkeleri olarak belirlemiştir.

          İlerleyen dünya teknolojilerini yakında takip ederek makine parkurunu daima  güncel tutan nuh YAŞAR 17000 m2 alanda oluşan modern tesislerinde üretim yapmakta ve Üretiminin %40ını ihraç etmektedir. Ülkesine kazandırdığı katma değerden gurur duyan Nuh Yaşar  ulusal markalarını da referansına katıp dünya pazarında yerini almıştır. Üretim tesislerinde son derece geniş malzeme yelpazesi ve çalışma yeteneğinin birleşimi sonucu proje özelliklerini tam yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Biten ürünlerin yüksek kalite standartlarına göre incelenip montajın eksiksiz ve zamanında teslim edilmesini özenle takip etmektedir.

          Değişen dünya şartlarında müşteri beklentilerine sürekli çözümler sunan Nuh YAŞAR; misyonunu ve ilkelerini gelecek nesillerde de koruyacaktır...